Jakość i pewność na drodze

Siedziba
Wola Rzędzińska 487D
+48 (14) 631-88-00

Witospol  jest członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych

Polska Izba Paliw Płynnych

Aktualności

25-lecie firmy handlowej Witospol

W tym roku Firma Handlowa WITOSPOL obchodziła jubileusz 25-lecia działalności.

Osobowość roku 2016

W dniu 3 marca 2017r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie odbyła się uroczysta Gala finałowa, podczas której uhonorowano szanowane i znane osobistości nominowane w Plebiscycie Gazety Krakowskiej.

Krakowski Dukat

18 listopada 2016r. w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie statuetek „Krakowskiego Dukata”. Krakowski Dukat to nagroda przyznawana od 1991 roku z inicjatywy gazety "Czas Krakowski".

Prestiżowe wyróżnienia dla właściciela firmy Józefa Szwieca

Dnia 14 kwietnia 2016 r. w Warszawie odbyła się uroczystość jubileuszu 25-lecia Polskiej Izby Paliw Płynnych – organizacji samorządu gospodarczego importerów, producentów i dystrybutorów paliw, połączona z wręczeniem okolicznościowych medali osobom szczególnie zasłużonym dla branży.

25-lecie Krajowej Izby Gospodarczej

09.12.2015r. z okazji obchodów 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej, właściciel Firmy Handlowej WITOSPOL Józef Szwiec uhonorowany został medalem za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczości.

Nagroda im. Jana Szczepanika

Od 1998 r. Izba Przemysłowo - Handlowa w Tarnowie zapoczątkowała akcję przyznawania nagrody im. Jana Szczepanika dla firm, które osiągnęły znaczący sukces gospodarczy zarówno w w kraju jak i zagranicą.

Zasłużony działacz LZS

14.12.2007r. Józef Szwiec, za swoją działalność społeczną dla rozwoju sportu i turystyki na terenach wiejskich otrzymał od Głównej Rady LZS legitymację „Zasłużonego Działacza LZS”